Příměstské tábory v Praze

Příměstské tábory nabírají v posledních letech na popularitě, a to především díky ceně, která je i na vícedenní tábor stále zajímavější než u pobytových táborů. Další výhodou je, že o dětech máte lepší přehled, máte je přes noc u sebe doma a v případě potřeby jsou lépe dosažitelné. Samozřejmě odpadají zážitky, jako je spaní pod širákem, vaření na ohni nebo noční hry, ale během celého dne si děti vyzkouší celou řadu nových sportů, aktivit ať už pohybových nebo výtvarných a získají spousty zážitků a nových kamarádů.

V organizování příměstských tábor v Praze patříme mezi průkopníky s  více než 10letou tradicí. Za tu dobu jsme se přizpůsobili jak přání dětí, tak i rodičů, zlepšili možnosti komunikace, přihlašování, a především propracovali program, který zajišťují naši prověření instruktoři. Za tu dobu jsme nabídku příměstských táborů rozšířili na všechny velké prázdniny – jarní, letní i podzimní.

Instruktory si osobně vybíráme a jsou proškolování v bezpečnosti práce s dětmi, první pomoci a programové náplni našich táborů. Samozřejmě se jedná o naše interní školení, protože všichni naši přijatí instruktoři mají letité zkušenosti s vedením dětských kolektivů.

Pro letošní rok jsme pro Vás připravili několik novinek!

  • Po loňském úspěchu s prvním ročníkem Parkourového tábora pokračujeme a zázemí rozšiřujeme na více městských částí a do více turnusů než minulý rok. Více informací najdete ZDE. Stále se jedná o týdenní turnus s výbornými parkouristy z týmu StayHero.
  • Úplnou novinou je pak týdenní turnus zaměřený jen na sport, nebo únikovou hru.
  • Sportovní příměstský tábor je určený pro školní děti a během týdne navštívíme hned několik sportovišť a zajímavých míst – popravdě denně budeme na jiném místě. Těšit se můžete například na lezeckou stěnu, fotbalgolf, Hoparénu a den s názvem „Co se točí“ tedy na koloběžky, inline brusle a kola.
  • Příměstský tábor s únikovou hrou je pak zaměřený na starší děti, tedy od 11 let a celý týden budeme spolu hledat indicie, soutěžit a řešit úkoly po Praze. Cílem bude vše zvládnout, rozluštit, nezabloudit a dojít až do cíle … co Vy na to?

Teď už je jen na Vás, vybrat si ten správný typ tábora a přihlásit se. Těšíme se na Vás!!

Tým Sportlines.

 

  • PO DOBU KONÁNÍ PROGRAMU OD 7:00 DO 17:30 HOD NENÍ DĚTEM POVOLENO POUŽÍVAT MOBILNÍ TELEFON. NARUŠUJE TO PROGRAM A ODPOUTÁVÁ POZORNOST I OSTATNÍCH DĚTÍ. Zároveň upozorňujeme, že za cenné věci jako jsou telefony, větší obnos peněz a drahé hračky neručíme. Děkujeme za pochopení.

 

Top
Souhlasím se vším